Zespół, w którym uwolnisz swój potencjał

Jeśli jesteś gotowy otworzyć się na nowe możliwości w rozwoju kariery, świetnie trafiłeś. Cyberstudio to coś więcej niż software house — jesteśmy dla Klientów partnerem technologicznym z prawdziwego zdarzenia. Chociaż pracujemy w niewielkim zespole, realizujemy ambitne projekty i stawiamy na innowacyjne podejście godne największych i najlepszych firm. Nasze atuty to efektywny teamwork, świetna atmosfera, wzajemne wsparcie i ponad 20-letnie doświadczenie, a nade wszystko technologiczne know-how, z którego jesteśmy naprawdę dumni.

cyberstudio

Działamy na rynku od ponad 20 lat, co czyni z nas stabilnego i zaufanego partnera do długoterminowej współpracy. Realizujemy projekty dla Klientów z różnych branż, pełniąc rolę doradcy i partnera technologicznego. Tworzymy rozwiązania, wykorzystując do tego nasz autorski CMS, zaawansowane narzędzia, profesjonalne oprogramowanie i wysokiej klasy sprzęt.

Pracujemy zdalnie lub stacjonarnie w niewielkim zespole, w którym najważniejsze są dobre relacje i otwartość na nawet najbardziej niestandardowe pomysły. Cieszymy się doskonałą opinią zarówno wśród firm, jak i pracowników.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od poziomu umiejętności i zaangażowania.