Zespół, w którym uwolnisz swój potencjał

Jeśli jesteś gotowy otworzyć się na nowe możliwości w rozwoju kariery, świetnie trafiłeś. Cyberstudio to coś więcej niż software house — jesteśmy dla Klientów partnerem technologicznym z prawdziwego zdarzenia. Chociaż pracujemy w niewielkim zespole, realizujemy ambitne projekty i stawiamy na innowacyjne podejście godne największych i najlepszych firm. Nasze atuty to efektywny teamwork, świetna atmosfera, wzajemne wsparcie i ponad 20-letnie doświadczenie, a nade wszystko technologiczne know-how, z którego jesteśmy naprawdę dumni.

cyberstudio

Działamy na rynku od ponad 20 lat, co czyni z nas stabilnego i zaufanego partnera do długoterminowej współpracy. Realizujemy projekty dla Klientów z różnych branż, pełniąc rolę doradcy i partnera technologicznego. Tworzymy rozwiązania, wykorzystując do tego nasz autorski CMS, zaawansowane narzędzia, profesjonalne oprogramowanie i wysokiej klasy sprzęt.

Pracujemy zdalnie lub stacjonarnie w niewielkim zespole, w którym najważniejsze są dobre relacje i otwartość na nawet najbardziej niestandardowe pomysły. Cieszymy się doskonałą opinią zarówno wśród firm, jak i pracowników.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od poziomu umiejętności i zaangażowania.
Rozwój umiejętności, szkolenia, wsparcie doświadczonych specjalistów są niezmiennie priorytetami w naszym zespole.
Jesteśmy odwrotnością korporacyjnej sztywności. Ludzie od zawsze są dla nas najważniejsi.
Współpracujemy z naszymi Klientami od lat, udoskonalając i dostarczając im indywidualnie zaprojektowane rozwiązania.
Nasza firma istnieje od 1994 r. — dynamicznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków na rynku i oferujemy stabilne zatrudnienie.
1
Poznaj naszą firmę

Poznaj naszą firmę

Opowiemy Ci o naszym zespole DEV, realizowanych projektach oraz technologiach, na których pracujemy.

2
Pochwal się wiedzą

Pochwal się wiedzą

Potwierdzimy Twoje kompetencje zadając ogólne pytania techniczne, pytania z zakresu języków programowania (PHP, JavaScript).

3
Wykonaj zadanie

Wykonaj zadanie

Przedstawimy Ci krótkie zadanie do wykonania. Po rozmowie poinformujemy Cię o naszej decyzji dot. współpracy.

Nasze projekty

Jako zaufany partner technologiczny specjalizujemy się w tworzeniu dla naszych Klientów innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na rozwój ich biznesów. Współpracujemy z m.in. z firmami z branży edukacyjnej, finansowej czy transportowej. Dostarczamy dedykowane systemy i zaawansowane platformy, optymalizując, upraszczając i automatyzując skomplikowane procesy.

Nasz zespół tworzą eksperci w różnych dziedzinach, dzięki czemu do naszych projektów podchodzimy kompleksowo. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu dzięki wysokim kompetencjom i bardzo dobrze zorganizowanej pracy zespołowej.
logo cyberstudio

Dane kontaktowe

cyberstudio sp. z o.o.

Żelazna 17d, 40-851
Katowice, Polska
+48 32 pokaż
biuro@cyberstudio.pl
KRS: 0000199999
REGON: 272251547
NIP: 634-10-04-870
VAT UE: PL6341004870

Copyright ©️ 2020 cyberstudio. Wykonanie strony internetowej i obsługa ePR – MAVIKA.