Myślisz o założeniu start-upu? Świetnie się składa, że tu trafiłeś!

Odkąd słowo start-up pojawiło się na gruncie polskim, stworzonych zostało też kilka różnych definicji tego zjawiska. Dla nas start-upy to wszystkie te organizacje, które poszukują swojego miejsca na rynku biznesowym, chcą stworzyć model, który przynosi realne zarobki, oraz nie boją się innowacyjnego podejścia do technologii i przedsiębiorczości. Zajmujemy się profesjonalnym wsparciem dla tego typu projektów.

Młode przedsiębiorstwa napotykają na swojej drodze wiele piętrzących się problemów i trudności. Nie zawsze chodzi o finanse, często rozterki dotyczą przepisów prawnych, dobrych rozwiązań marketingowych czy też braku logistyki na poziomie wdrażania nowego pomysłu. Doskonale rozumiemy, że startując z własnym projektem, zwłaszcza po raz pierwszy, można mieć wiele wątpliwości i kłopotów z odpowiednią organizacją pracy. Jednak te problemy da się wyeliminować!

Grafika cyberstudio
Grafika cyberstudio

Sprawiamy, że technologie stają się przyjazne dla założycieli start-upów oraz ich klientów!

Co oferujemy?
  • Szeroki zakres kompetencji.
  • Profesjonalna pomoc podczas wdrażania nowego pomysłu.
  • Kompleksowe wsparcie podczas prowadzenia start-up’u.
  • Innowacyjne rozwiązania technologiczne.

O czym warto pamiętać?

Często kiedy powołujemy do życia swój projekt, okazuje się, że przydałby nam się zaufany partner technologiczny. Właśnie w tym możemy Ci pomóc! Chcesz stworzyć innowacyjną na rynku aplikację? Potrzebujesz zaawansowanej strony internetowej, która będzie odbiciem tego, jak nowoczesny projekt tworzysz? Stawiamy na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które będą świetnie prezentowały się na wszystkich typach urządzeń.

Zawsze stajemy na wysokości zadania, co potwierdzają nasze krajowe i światowe doświadczenia, a także szeroki zakres kompetencji. Wesprzemy Twoje działania od etapu specyfikacji projektu po całą logikę przedsięwzięcia. Przygotujemy i wdrożymy dla Ciebie aplikacje czy portale internetowe. Zapewnimy pomoc od strony publikacji oraz marketingu. Masz nasze pełne wsparcie przy realizacji projektów typu start-up. Jesteśmy ciekawi Twojego pomysłu!

Planujesz wystartować z własnym projektem?
Skontaktuj się z nami!

logo cyberstudio

Dane kontaktowe

cyberstudio sp. z o.o.

Żelazna 17d, 40-851
Katowice, Polska
+48 32 pokaż
biuro@cyberstudio.pl
KRS: 0000199999
REGON: 272251547
NIP: 634-10-04-870
VAT UE: PL6341004870

Copyright ©️ 2020 cyberstudio. Wykonanie strony internetowej i obsługa ePR – MAVIKA.