Rozwiązania e-commerce nie mają przed nami tajemnic!

Aż 48% z ponad 25 milionów internautów w Polsce dokonało kiedyś zakupów on-line (według badania przeprowadzonego przez Gemius dla e-commerce Polska w 2016 roku). Handel elektroniczny ma coraz więcej zwolenników i nic dziwnego — to wygodna, często tańsza forma zakupów, a dostęp do różnego rodzaju asortymentu jest niemal nieograniczony.

Konsumenci decydują się nie tylko od czasu do czasu zakupić ubrania, kosmetyki czy wyposażenie domowe, ale popularność zyskują również sklepy oferujące produkty spożywcze i dowożące je pod same drzwi. Tak e-commerce wygląda od strony klientów. Dla nich najważniejsze jest, aby sklep online był przejrzysty, a same zakupy bezpieczne.

Grafika cyberstudio
Grafika cyberstudio

Profesjonalna platforma sprzedaży online!

Co oferujemy?
  • Profesjonalizm na każdym etapie współpracy.
  • Katalog dopasowany do potrzeb Twojej firmy.
  • Autorskie rozwiązania e-commerce.
  • Zautomatyzowany sklep online.

Wdrażamy zarówno rozwiązania własne, jak i integrujemy rozwiązania innych. Specjalizujemy się w dużych projektach, gdzie ważnym elementem jest obieg danych między różnymi systemami. Sprawiamy, że nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania e-commerce stają się proste dla właścicieli sklepów oraz dla ich klientów.

Czynnikiem decydującym o sukcesie przedsiębiorstwa jest profesjonalizm. Zgłoś się do nas już na początku obmyślania swojego projektu, opowiedz nam o nim, a my przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania e-commerce. Gwarantujemy Ci profesjonalną, dobrze przemyślaną i wygodną w użytkowaniu platformę sprzedaży online. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywnym pomysłom otrzymasz taki rezultat, jaki najbardziej trafi do Twojej grupy docelowej. Sprawdź nas!

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że e-commerce to coś więcej niż tylko możliwość robienia i oferowania zakupów online. To cała logistyka połączona z automatyzacją procesów, których zadaniem jak najbardziej zmniejszyć obciążenie pracy po stronie sprzedających i kupujących. Co to oznacza w praktyce? Dla sprzedającego sklep ma być zautomatyzowany, by katalogowanie i wysyłanie towaru przebiegało sprawnie. Dla kupującego sklep online ma działać bez zarzutu i pozwalać na szybkie zakupy.

Masz w planach otworzenie sklepu internetowego?
Skontaktuj się z nami!

logo cyberstudio

Dane kontaktowe

cyberstudio sp. z o.o.

Żelazna 17d, 40-851
Katowice, Polska
+48 32 pokaż
biuro@cyberstudio.pl
KRS: 0000199999
REGON: 272251547
NIP: 634-10-04-870
VAT UE: PL6341004870

Copyright ©️ 2020 cyberstudio. Wykonanie strony internetowej i obsługa ePR – MAVIKA.