cyberstudio – let's make IT great together

W cyberstudio od początku stawiamy na relacje oraz zaangażowanie. Te wartości są głównym fundamentem firmy. Założenie spółki sięga roku 1994, z czego jesteśmy bardzo dumni, ale to lata późniejsze po roku milenijnym ukształtowały nasz główny docelowy kierunek rozwoju jako firmy technologicznej i informatycznej.

Wieloletnie doświadczenie

W całej naszej historii mieliśmy możliwość pracy z wieloma firmami, a dzięki nam świat ujrzało tak samo wiele ciekawych projektów. Bagaż doświadczenia, który zdobywaliśmy przez lata sprawił, że tak dobrze odnajdujemy się w różnorodnych projektach.​
Od kiedy sięgnąć pamięcią zawsze bliżej nam było do „software” niż do „interactive”. Od początku stawialiśmy na własne rozwiązania, co wpłynęło na powstanie naszego pierwszego autorskiego CMS, który później przerodził się w zaawansowany system do tworzenia aplikacji działających w chmurze.
Od początku inwestowaliśmy także w rozwiązania serwerowe, co doprowadziło nas ostatecznie do współpracy z najlepszą chmurą w Polsce Oktawave, gdzie zlokalizowane jest nasze data center.
  • Web Application Framework – autorska platforma.
  • Współpraca z najlepszą chmurą w Polsce Oktawave.
  • Ciągły rozwój i udoskonalenie się.

optymalizacja procesów

Obecnie skupiamy się głównie na rozwiązaniach dla biznesu. W tym środowisku czujemy się najpewniej i dlatego też angażujemy się w różne branżowo rozwiązania.

We do IT better

Nie jesteśmy firmą, dla której Twój projekt jest jednym z wielu. Może dlatego tak dobrze czujemy oczekiwania naszych Klientów. Ich zaufanie i wspólna współpraca, trwająca często przez lata, jest tego najlepszym przykładem – to dzięki relacjom, zaufaniu, zaangażowaniu oraz wytrwałości w dążeniu do celu wspólnie je osiągamy.

Grafika cyberstudio

Zaangażowanie

Grafika cyberstudio

Kreatywność

Grafika cyberstudio

Know-how

Współpraca

Doskonałe rozumienie

Nasz zespół nie tylko jest mocny od strony kodu, bo tutaj z pewnością konkurencja także nie pozostaje w tyle. Naszym największym atutem jest doskonałe rozumienie biznesu naszego Klienta – bardzo często pytają nas jak to się dzieje, że tak dobrze rozumiemy to, czym się zajmują, że wiemy czego dokładnie im potrzeba oraz jak zmierzyć się z ich problemami dnia codziennego – odpowiadamy nieskromnie, że po prostu jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, a robimy to już od wielu lat.
Grafika cyberstudio

Dostępne

w chmurze

Grafika cyberstudio

Personalizowane

możliwości

Grafika cyberstudio

Uniwersalne

rozwiązania

ABEON

Tutaj zaczyna się przyszłość
Twojego biznesu

Grafika cyberstudio ABEON

Misja

Robić krok do przodu

Najlepszym wyróżnieniem dla naszej pracy jest ten moment, kiedy po kilku latach firmy mówią nam, że współpraca z nami to jedno z najlepszych doświadczeń biznesowych, jakie im się przydarzyło – bo tak dobrze czujemy ich biznes nie tylko dziś, ale bo potrafimy zdefiniować go na kilka lat do przodu.
Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które całkowicie zmienią sposób funkcjonowania Twojej firmy nie tylko dziś, ale najbardziej jutro. Wyprzedzamy epokę. Musimy się stopować w koncepcjach i rozwiązaniach, co jest dla nas dodatkowym motywatorem, szczególnie kiedy za kilka lat okazuje się, że – ups znowu mieliśmy rację.

Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

logo cyberstudio

Dane kontaktowe

cyberstudio sp. z o.o.

Żelazna 17d, 40-851
Katowice, Polska
+48 32 pokaż
biuro@cyberstudio.pl
KRS: 0000199999
REGON: 272251547
NIP: 634-10-04-870
VAT UE: PL6341004870

Copyright ©️ 2020 cyberstudio. Wykonanie strony internetowej i obsługa ePR – MAVIKA.